Маяк

01

ласкаво просимо

за 20 років ми стали частинкою історії Тернополя

Напевне кожен тернополянин знає невеличкий райончик цього міста, місцевими названий “біля Маяка”. Це незмінне місце зустрічі не одного покоління тернополян. Затишна сімейна атмосфера та смачна кухня завоювала нам місце в серці Тернополя.

Запрошуємо вас завітати до нас та скуштувати історію на смак!

 

02

наші переваги

У нас ви можете скуштувати страви різних кухонь світу: італійську піцу, японські суші, а також страви української кухні. А саме головне, всі страви ми готуємо з особливою любов’ю!

Ми знаходимось в 10 хв. ходи від центру міста. З вікон нашого кафе відвідувачі можуть милуватися мерехтінням сонця в тернопільському ставі, або вечірніми вогнями тернополя, що відбиваються у воді.

Дружній колектив, комфортні умови праці та ефективний менеджмент створюють чудовий настрій працівникам, що сприяє покращенню якості комунікації з відвідувачами. Щасливі офіціанти приділять вам максимум своєї уваги!

03

інтерєр/екстерєр

У 2014 році були проведені ремонтні роботи та редизайн закладу. Сьогодні в бар-піцерії “Маяк” відвідувачі можуть проводити час в легкій ненав’язливій атмосфері сучасного дизайну. Також, в теплу пору року працює крита озеленена тераса із захоплюючим видом на тернопільський став.